PRO FIRMY


PORADENSTVÍ - Potřebujete rozjet podnikání? Potřebujete pomoct nastavit procesy ve vaší firmě? Od toho jsme tady. Uděláme analýzu Vašeho podnikání, poradíme co a jak zlepšit či upravit, aby byla Vaše firma úspěšnější.  

JEDNODUCHÉ WEBOVÉ STRÁNKY ČI ESHOP - Potřebujete rozjet podnikání? Potřebujete jednoduchou webovou prezentaci či eshop? Chcete vlastní stránky s .CZ doménou? Neváhejte nás kontaktovat i v tomto umíme rychle, jednoduše a efektivně pomoct. 

VÝPOČETNÍ TECHNIKA - Potřebujete rozjet podnikání? Jste již fungující společnost, ale potřebujete obnovit, rozšířit či vylepšit Vaši technickou základnu? Jsme zde pro Vás, od výběru a dodávky služebních mobilů včetně tarifů pro vaše zaměstnance, až po kompletní řešení kanceláří novými počítači, servery a pod. Zde je vše jen na Vás, na vašich požadavcích a rozpočtu. Toto vše s Vámi probereme na osobní schůzce a navrhneme Vám nejvhodnější řešení. 

DOPRAVA - Máte zájem rozšířit vozový park a nevíte co si pořídit? Probereme s Vámi Vaše požadavky a doporučíme Vám nejvhodnější řešení.

Potřebujete zařídit převoz drobných balíčku, většího zboží, náklad na kamion ? I zde jsme pro Vás a rádi Vám s tímto pomůžeme, vyhledáme nejvhodnější řešení a vše zařídíme.