PRO STÁTNÍ SPRÁVU

 

Nabízíme širokou škálu služeb pro města resp. pro státní správu, od poradenství, zajištění vhodného dodavatele až po samotnou realizaci či dodávku včetně zaškolení - toto převážně v IT. Jsme však schopni zajistit jakékoliv vybavení i třeba pro technické služby města, správu budov či jiné oddělení.  V neposlední řadě taky co se týká vozového parku jsme schopni zajistit výhodné ceny a služby. Vše jsem schopni zrealizovat po předchozí konzultaci a připravit na klíč. Další z našich služeb je hlídání a řešení dotací a to i příprava projektů pro budoucí dotace. VÝPOČETNÍ TECHNIKA - dodáme PC dle Vaší specifikace, poradenství, instalace, správu sítě, správu systému. Samozřejmosti jsou i dodávky nejen PC, ale příslušenství jako tiskárny, projektory, scanery a další různá zařízení. Kromě dodávek jsme schopni zajistit zapojení i zaškolení.


KANCELÁŘE - kromě IT vybavení kanceláří jsme také schopni zajistit renovaci prostor. Pro moderní město moderní kanceláře. Zařídíme výběrové řízení na dodavatele, případně služby které jsme schopni pokrýt zajistíme sami. Vše zrealizujeme v požadovaném termínu a maximální kvalitě. 

DOPRAVA - Dokáže pro Váš úřad zajistit nejvhodnější řešení pro obnovu vozového parku či nákup nových vozů. Vybereme nejhodnější řešení, zajistíme dodávky a financování dle Vašich požadavků. Dokážeme taky zavést evidenci vozu, GPS či sledování servisních a technických intervalů a toto řešit opět na klíč.


DOTACE - V případě, že máte na úřadě nějaké připravené projekty v šuplíku a čekáte na dotaci, můžeme se za Vás postarat o ohlídání této dotace, následně i vyřízení a pomoc při získání. Vše po dohodě s daným odborem. Pokud zatím projekt nemáte, jen představy, i s tímto jsme Vám schopni poradit, zajistit projekty tak, aby následně na ně bylo možno využít dotace, případně aby byly pro Vaše město přínosem, ne zátěží.

TECHNIKA - Sháníte techniku pro technické služby či správu budov? I zde jsme Vám schopni zajistit podporu v podobě konzultace, výběrových řízení, přes dodávky až po zaškolení obsluhy a vše další s tím spojené. Vše Vám zařídíme na klíč.


Realizace veškerých služeb je na klíč, na základě Vašeho požadavku se s Vám spojí zástupce naši společnosti, který s Vámi probere požadavky a připraví následně cenovou nabídku, či zorganizuje tým zkušených pracovníků. 

Reference : 

Plzeň / Česká republika - dodávka výpočetní techniky pro Krajský soud v Plzni

Kostelec n. Č. l. / Česká republika - webové stránky pro Technické Služby

Kostelec n. Č. l. / Česká republika - instalace foto koutku / ateliéru pro Muzeum Hrnčířství + zaškolení