PRO PRŮMYSL  


Nabízíme širokou škálu služeb na klíč pro energetické, průmyslové a chemické areály, od základní údržby, až po náročnější opravy či úpravy, montáže, svařování, elektroinstalace, měření a regulace, IT služby, montáže lešení, natěračské práce či izolace.

Kromě nabídky služeb a zkušených pracovníků, také nabízíme dodávky materiálů. Specializujeme se na dodávky IT a příslušenství a také na dodávky ocelových výrobků. Pro konkrétní požadavky nás neváhejte kontaktovat a nezávazně pro Vás připravíme cenovou nabídku na klíč. 

MONTÁŽE - Pokud pro Váš průmyslový či chemický podnik potřebujete jednorázovou opravu, servis nebo montáž, jsme schopni Vám zde poslat technika, který pro Vás připraví nabídku a následně zajistíme tým zkušených pracovníků dle potřeb. Veškeré tyto práce pro Vás připravíme na klíč. 


ELEKTRO A MĚŘENÍ A REGULACE - v rámci nabídky kompletních služeb, jsme schopni zajistit i tým zkušených pracovníků v oboru elektro ať již pro silnoproud či slaboproud a také dodávky a instalaci zařízení pro měření a regulaci. V případě požadavků jsme schopni v tomto oboru zajistit i projekční činnost a tedy navrhnout Vám opět řešení na klíč. 

ÚDRŽBA - Ve Vašem průmyslovém nebo chemické areálu či podniku jsme schopni zajistit trvale servisní služby dle konkrétních požadavků s pomocí kvalifikovaných pracovníků, profesionálního vybavení a s dodržením všech bezpečnostních požadavků. Vše zajišťujeme přímo na klíč bez vašich starostí. Ručíme za kvalitu námi dodávaných služeb a profesionální přístup.

NÁTĚRY - Náš tým zkušených natěračů v chemickém průmyslu je Vám k dispozici. Nabízíme před nátěry možnost ručního čištění, případně suché či mokré tryskání dle potřeby přípravy povrchů. Dodavatelé nátěrových hmot jsou již léty prověření v tomto oboru a poskytují vysokou kvalitu i dlouhé záruky. Vše pro Vás opět připravíme na klíč. 

LEŠENÍ - pro montáže, servisní či izolatérské služby jsme taky schopni poskytnout kompletní řešení v podobě lešenářských prací, aby tímto balíček naších služeb v průmyslu byl kompletní. 

MONTÁŽE VNITŘNÍCH PLOVOUCÍH STŘECH - Zajišťujeme montáže vnitřních převážně hliníkových plovoucích střech do nádrží na chemické produkty jako třeba naftu, letecké palivo, či jiné. Náš tým má dlouholetou praxi v tomto oboru. Stačí se s námi spojit a připravíme pro Vás nezávaznou cenovou nabídku.  

IT SLUŽBY - Tento obor je pro nás celkem nový, ale také máme kontakty na techniky, kteří Vám jsou schopni poskytnout profesionální služby. Ovšem v dodávkách techniky, tedy PC, tiskáren, serverů a dalších příslušenství již máme výbornou praxi. Opět jsme Vám schopni poskytnout služby na klíč a k tomu i školení.  

Realizace veškerých služeb je na klíč, na základě Vašeho požadavku se s Vám spojí zástupce naši společnosti, který s Vámi probere požadavky a připraví následně cenovou nabídku, či zorganizuje tým zkušených pracovníků.  

Reference:

2021 Gent / Belgie - Gent Tank Storage - nátěry a servis nádrží

2021 Gent / Belgie - Max Terminal - instalace vnitřních plovoucích střech

2021 Ingolstadt / Německo - instalace vnitřních plovoucích střech Bayern Oil 

2021 Frankfurt / Německo - instalace vnitřních plovoucích střech

2021 Gent / Belgie - ůdržba zařízení v KKT

2021 Počerady / Česká republika - čištění rotorů turbíny 

2022 JE Temelín / Česká republika - výpomoc pro ECOL INDUSTRIAL při čištění kondenzátorů Blok 1 i Blok 2

2022 Gent / Belgie - GTS opravné nátěry starých nádrží

2022 Zvolen / Slovensko - výpomoc pro EKOMT při opravě kotle 

2022 Kolín / Česká republika - výpomoc pro EKOMT při obnově kotle na teplárně Veolia Kolín

2022 Tušimice / Česká republika - výpomoc ECOL sp.z o.o. s čištěním olejového systému TG 21 a TG22

2022 Brémy / Německo - výpomoc pro EKOMT s potrubářskými pracemi na výstavbě kotle v Brémách

2023 Burghousen / Německo - oprava těsnění vnitřní plovoucí střechy pro ELSONT v rafinerii OMW

2023 Brémy / Německo - výpomoc pro EKOMT s potrubářskými pracemi na výstavbě kotle v Brémách

2023 JE Temelín / Česká republika - výpomoc pro ECOL INDUSTRIAL při čištění kondenzátorů Blok 1 i Blok 2

2023 Lupča / Slovensko - kontrola a revize armatur PROTEGO

2023 Ilmenau / Německo - oprava elektrofiltru se společnosti EKOMT

2023 Mělník / Česká republika - výpomoc ECOL Industrial s čištěním olejového systému TG

2023 Rammstein / Německo - demontáž starého přehříváku pro EKOMT

2023 Wilburgsteten / Německo - oprava elekrofiltru pro  EKOMT

2023 Hunxe / Německo - instalace 2 ks hliníkových střech o průměru 52m pro ELSONT